Zaadoptuj Zgłoś psa

Nasza Misja

Praca od godz. 8 do 16? Traktowanie pacjentów przedmiotowo i podchodzenie do nich z rutyną? Nie znajdziesz tego u nas. Traktujemy każdy przypadek indywidualnie. Każdy klient jest dla nas ważny. Nawet najbardziej błachy problem, jest przez nas potraktowany poważnie. Gdy nie znajdujemy odwiedzi na nurtujące Cię pytania, lub nie potrafimy pomóc twojemu pupilowi to szukamy dalej. Nie opuścimy cię w najtrudniejszych chwilach. Praca nie jest dla nas sposobem na zarabianie pieniędzy.  Jest dla nas całym życiem.  Nie potrafimy robić nic innego.
Leczymy
Szkolimy
Pomagamy

Nasz personel

Tekst o naszym personelu
Poznaj naszą historię
 • W końcu na swoim

  Grudzień 1990

  W końcu na swoim

  Po blisko 14 latach praktyki weterynaryjnej, Dr Andrzej Fedaczyński otwiera gabinet w Przemyślu. Na początek ambulatorium i poczekalnia znajduje się w zaadaptowanym garażu. Ten rok to również początek Prywatnej polskiej weterynarii.

  Dowiedz się więcej
 • Pierwszy bocian w

  Lipiec 1992

  Pierwszy bocian w "Adzie"

  Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że po latach ten gatunek będzie znakiem rozpoznawczym naszej Lecznicy. Wiedzieliśmy tylko, że nie potrafimy przejść obojętnie obok rannego dzikiego zwierzaka

  Dowiedz się więcej
 • Witaj lecznico!

  Maj 2004

  Witaj lecznico!

  Studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu kończy Radosław Fedaczyński - syn dr Andrzeja. Praca dwójki lekarzy pozwala zmienić status działalności z jednoosobowego gabinetu weterynaryjnego na bardziej profesjonalną placówkę o statusie lecznicy weterynaryjnej. Zwiększa się jakość i zakres usług. Wydłużone zostają godziny otwarcia, dzięki czemu udaje się przyjmować znacznie więcej pacjentów.

  Dowiedz się więcej
 • Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych

  Wrzesień 2008

  Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych

  W celu rozwoju naszej pasji i stworzenia specjalistycznego zaplecza niezbędnego do ratowania i leczenia dzikich zwierząt otwieramy wraz z naszym współpracownikiem Jakubem Kotowiczem placówkę o nazwie "Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych" współpracującą bezpośrednio z naszą lecznicą. Od tego momentu organizacja ta przejmuje na siebie cały ciężar kierownictwa i utrzymania przyszłego ośrodka, w którym to o każdej porze dnia i nocy na profesjonalną...

  Dowiedz się więcej
 • Rozbudowa

  Październik 2010

  Rozbudowa

  Przy wsparciu Unii Europejskiej, dzięki uzyskaniu dofinansowania z projektu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 udaje nam się rozpocząć intensywną rozbudowę gmachu naszej lecznicy. Autorem projektu architektonicznego nowego budynku jest mgr arch. Jolanta Fedaczyńska - współmałżonka dr Andrzeja Fedaczyńskiego.

  Dowiedz się więcej
 • Witaj Kliniko

  Luty 2012

  Witaj Kliniko

  Po ciężkiej pracy, rozpoczynamy nową historię Lecznicy. Nowy budynek jest wyposazony w najnowocześniejszy sprzęt weterynaryjny.

  Dowiedz się więcej
zamknij x
zamknij x
Chcesz być informowany o profilaktyce sczepień
i sprawach zwiazanych ze zdrowiem Twojego zwierzaka?
Zapisz sie na newsletter!

Newsletter

Znajdziesz nas na
Program współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007-2013
Oś priorytetowa 1, Działanie 1, Schemat B
Tytuł "Wzrost konkurencyjności i innowacyjności Lecznicy dla Zwierząt ADA w Przemyślu"